Álláshirdetés

Az NHSZ Csobánc Kft. és az NHSZ Tapolca Nonprofit Kft. az alábbi pozícióra keresi új munkatársát: vezetői asszisztens

Feladatok:

  • az ügyvezető munkájának segítése, asszisztensi feladatok ellátása
  • központi telefonok, levelek fogadása, önálló intézése
  • központi iktatás, irattározás, dokumentációkezelés
  • adatszolgáltatásokban való részvétel
  • központi szerződések, biztosítások, engedélyek, és egyéb céges okiratok kezelése, nyilvántartása
  • hatóságokkal, külső szakértőkkel való kapcsolattartás
  • postázás kezelése
  • elektronikus bankrendszer működtetése
  • közbeszerzési pályázatok elkészítése
  • ügyviteli eszközök, papír- és írószer beszerzése
  • fizetési felszólítók készítése
  • médiafelületek kezelése (honlap, facebook, instagram)
  • céges rendezvények, egyéb események szervezésében való aktív részvétel

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • MS Office magas szintű ismerete
  • precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • jó szervező és kommunikációs képesség

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Servantes Integrált Vállalatirányítási Szoftverrendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős állás
  • versenyképes jövedelem
  • cafeteria juttatási rendszer
  • jogszabályban előírt utazás térítés
  • céges mobiltelefon
  • barátságos munkakörnyezet

Jelentkezni fényképes önéletrajzok benyújtásával lehet az info.csobanc@nhsz.hu e-mail címen, vagy a 8300 Tapolca, Halápi utca 33. levelezési címen.